Druhy odškodnenia

Finančná náhrada za spôsobenie nemajetkovej ujmy v prípade smrti blízkej osoby

Stratu blízkeho človeka je možné považovať za bolestivú situáciu v živote. Ak k tomu dôjde zavinením tretej osoby, bývajú útrapy pozostalých ešte intenzívnejšie. Ak ste sa dostali do takejto životnej situácie, zákon Vám priznáva nárok na finančné odčinenie duševných útrap. V našej kancelárii máme s poskytovaním právnych služieb pozostalým osobám dlhodobé skúsenosti. Garantujeme citlivý prístup a komplexné služby, aby sa vás postup na získanie spravodlivého odškodnenia dotkol čo najmenej.
Aby sme posúdili aké odškodnenie máte skutočne nárok, je nutná detailná znalosť právnej úpravy a aktuálne rozhodovacej praxe súdov. Advokát teda musí mať znalosti v týchto odvetviach a musí sa podrobne zoznámiť s priebehom udalosti, vzťahmi medzi pozostalými a zosnulým, s ich citovou, ale aj ekonomickou závislosťou od zosnulého a v neposlednom rade s postojom a konaním škodcu. Ak sa vám stala podobná tragédia, neváhajte sa obrátiť na nás.
NAŠE SLUŽBY

Potrebujete právne služby?

škodové udalosti

Iné škodové udalosti

Dopravná nehoda

Pracovný úraz

Zanedbanie zdravotnej starostlivosti

Škoda spôsobená orgánom verejnej moci

Iné škody

COVID-19 - odškodnenie

Konzultácia vecí a poskytovanie právnych rád
pred uzatvorením dohody o právnom zastúpení
sú ZDARMA
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ozvite sa nám. Stojíme za Vami.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.